Reklama

POCISK" to magazyn literacko-kryminalny łączący literaturę kryminalną oraz wiedzę z zakresu kryminologii. Rynek wydawniczy zajmujący się kryminałem jest bardzo szeroki, ale do tej pory brakowało tam ogólnopolskiego miesięcznika więc postanowiliśmy wypełnić tę niszę. Jesteśmy jedynym magazynem w Polsce o takim profilu.

Odpowiednia dystrybucja jest tu kluczem do sukcesu. Za kolportaż odpowiedzialne są księgarnie Empik i "Świat Książki" (jesteśmy jedynym magazynem tam dystrybuowanym) oraz największe salony prasowe. Taki wariant zapewnia dotarcie do tradycyjnego odbiorcy gazet, miłośnika prasy kryminalnej, sensacji i czasopism popularyzujących wiedzę z zakresu prawa i kryminologii. Dystrybucja w księgarniach to okazja, by dotrzeć do odbiorcy prozy kryminalnej. Polskie kryminały odnoszą coraz większe sukcesy, grono ich czytelników jest szerokie i stale się powiększa. Dodatkowo magazyn dystrybuowany jest w największych księgarniach internetowych oraz w wersji elektronicznej w serwisie Publio.pl 

POCISK" to magazynem z którego można dowiedzieć się więcej o nowościach wydawniczych, przeczytać opowiadania najlepszych polskich pisarzy i zapoznać się z zapowiedziami literackimi.

Pierwsze wydanie magazynu ukazało się w lutym 2016 r. Od tego czasu sukcesywnie zwiększa się grono naszych czytelników, partnerów oraz reklamodawców.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do współpracy!

© Magazyn Pocisk - All Rights Reserved