Aktualności

 

 

 

 

 

 

 

"Coraz Głębiej" Laura Lippman

Nowa powieść jednej z najpopularniejszych amerykańskich autorek kryminałów.

Louisa „Lu" Brant, nowa prokuratorka okręgowa, pierwsza kobieta na tym stanowisku, ma ogromne ambicje, tym bardziej, że ten urząd sprawował kiedyś jej ojciec. Kiedy dostaje kontrowersyjną sprawę o morderstwo kobiety, w którą zamieszany jest cierpiący na zaburzenia psychiczne włóczęga, pragnie uniknąć czyhających na nią pułapek i zapewnić sobie polityczny sukces. Jednak w trakcie przygotowań do procesu, natrafia na wątki dotyczące własnej rodziny: oskarżonym jest dawny znajomy jej brata, AJ.
Kiedy Lu miała dziesięć lat, AJ ocalił przyjaciela kosztem życia innego człowieka. Ława przysięgłych oczyściła wtedy osiemnastolatka ze wszystkich zarzutów. Działał w obronie koniecznej. Sprawiedliwości stało się zadość. Ale czy na pewno wszystko w tej sprawie jest jasne? Może krążące wówczas pogłoski o gwałcie dokonanym na siostrze ofiary nie były zemstą odrzuconej nastolatki? Może prawo nie chroni ofiar, tylko tych uprzywilejowanych?
Pogrążając się coraz głębiej w przeszłości, Lu musi stawić czoło coraz bardziej zaskakującym odkryciom. Prawo, które stanowiło do tej pory fundament jej życia, okazuje się zawodne i nie może udzielić odpowiedzi na wszystkie jej pytania.
Każda rodzina ma swoje tajemnice, czasem bardzo bolesne, szczególnie dla tych, którzy je skrywają. Lu po raz pierwszy uświadamia sobie, że być może wolałaby nie znać całej prawdy. I że decyzja, którą będzie musiała podjąć, będzie najtrudniejszą w jej życiu.

Czytaj więcej 04.07.2018
"Ogrodnik" Agnieszka Płoszaj

"Ogrodnik"

Agnieszka Płoszaj

RECENZJA

Czytaj więcej 18.06.2018
Przychodzę nie w porę- Ewelina Dyda

"Przychodzę nie w porę"

Ewelina Dyda

RECENZJA

Czytaj więcej 18.06.2018

Agencja Wydawniczo – Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
ul. Borowskiego 2 lok. 205, 03-475 Warszawa

 

Skontaktuj się z nami:
E-mail: redakcja@magazynpocisk.pl

Kontakt w sprawie prenumeraty: prenumerata@skarpawarszawska.pl