Aktualności

 

 

 

 

 

 

 

Rozdział „Areszt śledczy” (fragment książki „Siedziałem w więzieniu. Prawdziwa historia”)

Grek po „Byłem gangsterem. Prawdziwa historia" i „Napadałem na banki. Prawdziwa historia" powraca z nową książką! Jest to opowieść o jego ośmioletnim pobycie w zakładzie karnym. Tym razem autor skupia się nie na samej gangsterce, ale na jej konsekwencjach. „Jak mówi Grek - resocjalizacja to mrzonka.

Czytaj więcej 06.02.2019
TaniaKsiazka.pl najlepszym sklepem w Polsce!

Księgarnia TaniaKsiazka.pl najlepszym sklepem w Polsce!

Ta prężnie rozwijająca się, białostocka firma zajęła 1. miejsce w rankingu polskich sklepów internetowych "Koszyk Roku 2018" przeprowadzonym przez fintech Twisto.

Czytaj więcej 01.08.2018
Gdybyście ją znali - Emily Elgar

"Gdybyście ją znali" Emily Elgar

 

Kobieta w śpiączce. Mężczyzna, który mógłby ją ocalić. Gdyby tylko był w stanie mówić.
„Gdy się obudzi, wszystko się wyjaśni, a ona znowu będzie wolna"

Kiedy młoda, piękna Cassie Jensen zostaje przywieziona na oddział intensywnej terapii po wypadku, któremu uległa na spacerze z psem, pielęgniarka Alice Marlowe ma wrażenie, że skądś ją zna. Zaczyna przyglądać się Cassie i jej bliskim i odkrywa to, co jej pacjentka ukrywała przed całym światem, nawet ukochanym mężem i najbliższą rodziną. Ogarnięta obsesją Alice gotowa jest poświęcić swoją pracę, by odkryć jej tajemnice.
Frank, pacjent z tego samego oddziału, słyszy i widzi wszystko, co się wokół niego dzieje, ale nie jest w stanie mówić. Cierpi na zespół zamknięcia – ma bezwładne ciało, ale doskonale sprawny umysł. Docierają do niego słowa, które padają nad łóżkiem Cassie. Wkrótce odkrywa, że Cassie jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Jednak nie jest w stanie przekazać informacji detektywom, których śledztwo utknęło w martwym punkcie.
Czy ktoś odkryje, kim naprawdę była Cassie Jensen? Czy wyjdzie na jaw prawda o jej pozornie doskonałym życiu? I dlaczego naprawdę tamtej nocy wyszła z domu?

Czytaj więcej 27.07.2018

Agencja Wydawniczo – Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
ul. Borowskiego 2 lok. 205, 03-475 Warszawa

 

Skontaktuj się z nami:
E-mail: redakcja@magazynpocisk.pl

Kontakt w sprawie prenumeraty: prenumerata@skarpawarszawska.pl